NABÍDKA SLUŽEB

Grafické návrhy internetových stránek (webdesign)

Webová grafika je mou největší specializací a tvoří hlavní náplň práce. S grafickými návrhy internetových stránek mám bohaté zkušenosti - jak s tvorbou webových presentací, tak s navrhováním složitých e-shopů či internetových portálů. Dokážu vytvořit širokou škálu různých druhů webové grafiky. Od jednoduchého moderního a čistého stylu, až po malované presentace hodící se např. pro FLASH stránky. Přečtěte si, jak u mne vlastně tvorba grafického návrhu vzniká.

Kódování XHTML šablon

Nejlepší způsob, jak docílit toho, aby grafika internetové stránky vypadala přesně tak jako grafický návrh, je nechat si ode mne grafiku nakódovat do XHTML šablony. Jedná se o beztabulkový layout tvořený pomocí kaskádních stylů CSS. Grafiku kóduji podle striktních pravidel XHTML 1.0. Nakódované stránky jsou tedy validní dle standardu W3C a odladěné pro prohlížeče Internet Explorer, Firefox a Opera.

Tvorba tiskové grafiky

Tisková grafika stále patří mezi nejrozšířenější formy vizuální komunikace. Navrhnu pro vás rozmanité druhy tiskovin: inzeráty do časopisů, reklamní letáky, katalogy, výroční zprávy, atd... Jelikož výsledný tisk nerealizuji, musím znát požadavky konkrétní tiskárny na výsledné zpracování tisku (v jakém grafickém formátu mám grafiku dodat, rozměry ořezů, atd...). Tisk zakázky mohu ale také domluvit.

Tvorba loga a Corporate identity

Dobré logo je základní stavební pilíř vizuální komunikace mezi Vámi a Vašimi klienty. Mělo by odpovídat vašemu firemnímu zaměření, být dobře zapamatovatelné a použitelné i při menších rozměrech. K logotypu vám navrhnu také kompletní firemní identitu - tedy návrhy vizitek, hlavičkové a dopisní papíry, polepy. V případě zájmu pro Vás mohu zpracovat také kompletní grafický manuál v PDF.

Tvorba reklamních bannerů

Reklamní bannery jsou základní formou inzerce na internetu. Pomáhají zvyšovat návštěvnost vašich stránek, upozorňují na vašich stránkách na speciální akce, nabídky,nové služby... Nejčastěji tvořím FLASH bannery, lze ale také vyrobit animované GIF nebo jenom statické JPG bannery. U bannerů hraje velkou roli jejich datová velikost, proto se snažím, aby byly co nejjednodušší, přitom ale výrazné a upoutávající.

Podívejte se na mé vybrané práce v sekci reference.